LIKVIDÁCIA HMYZU (dezinsekcia)

Máte problém s mravcami, švábmi, blchami, komármi, osami, kliešťami a iným obťažujúcim hmyzom?

Tak ste na správnom mieste!

Váš problém jednoducho, rýchlo a diskrétne vyriešime. Pracujeme 7 dní v týždni.

Obhliadka zdarma

Pre koho sú naše služby určené?

rodinné domy
bytové domy
hotely, penzióny, ubytovne
gastro prevádzky
obchodné prevádzky
sklady potravín, obilia

Likvidácia obťažujúceho hmyzu - preventívne aj represívne v interiéroch aj exteriéroch.

K nepozvaným hosťom v našich bytoch, domoch a v záhradách patria najmä kliešte, osy, sršne, komáre, muchy, mravce, blchy, mole, šváby, a iné druhy lietavého či lezúceho hmyzu.

Aj keď súčasná úroveň bývania poskytuje oveľa menej priestoru pre rôzne druhy hmyzu ako v minulosti, stále má hmyz dostatočné podmienky pre život „s nami“ v našich obydliach (praskliny, diery, šachty, potrubia, rohy, kúty, ventilačné otvory či podkrovia).

Najväčšie nebezpečenstvo hmyzu tkvie v tom, že prenášajú alebo majú na svedomí hneď niekoľko potenciálnych zdravotných problémov (napr. prenášanie choroboplodných vírov, baktérií, či látok spôsobujúcich rôznorodé alergické reakcie, či choroby).


Samostatná téma sú komáre a kliešte v letnej sezóne. Každoročne sú premnožené. Kliešte môžu byť prenášačmi nebezpečných ochorení (borelióza, encefalitída). Komáre často krát, hlavne po dlhších dažďoch, znepríjemňujú posedenia v záhrade vo večerných hodinách a v noci (prípadne v tieni alebo vlhkejších častiach záhrady). Preto je vhodné ošetrovať postrekom aj trávnaté plochy záhrad, parkov či priestranstiev, kde by človek mohol prísť s nimi do styku.

Účinnosť  nášho zásahu je vyše 90%.

Likvidujeme aj osi a osie hniezda.


Čo s tým?

Podľa typu škodcu (hmyzu) vykonáme dezinsekciu s použitím postreku, plynu, popraše alebo nasadením mechanických nástrah.

Snažíme sa vždy vybrať najvhodnejšiu kombináciu účinnej látky, na ktorú hmyz nie je rezistentný a aby sme postupovali čo najekologickejšie .

Skúsenosti a znalosti našich zamestnancov sú zárukou, že výber použitej látky a jej množstvo potrebné na aplikáciu zabezpečí rýchlu a úspešnú likvidáciu nežiaduceho hmyzu.

Napr. postreky fasád domov (na jar a v lete) zabezpečia až o 90% menej hmyzu v letných mesiacoch. Postrekujú sa trávniky, záhrady, parky proti kliešťom, komárom a inému dotieravému hmyzu. Možnosť preventívnych postrekov pri príležitosti svadieb, osláv, alebo iných udalostí vo voľnej prírode a v prevádzkach s letnými záhradami.


Postrek / insekticíd

je tzv. mikrokapsulát - obsahuje milióny mikrokapsuliek. Po aplikácií sa voda odparí a kapsulky zostávajú nalepené na miestach aplikácie. Nepoškodzuje fasády domov, drevo ani iné povrchy a neškodí zeleni. Postrek sa používa aj na kmene ovocných stromov ako ochrana proti voškám, resp. mravcom. Postrek má účinnosť 2-3 mesiace.


Prenechajte prevenciu a problémy s neželanými hmyzími návštevníkmi na starosť  našej certifikovanej spoločnosti (veď nie každý z nás je vodár, elektrikár či stolár) a šetrite svoj čas a energiu.


Orientačný cenník

Dom štandart /cca 120m2 pôdorysu jednopodlažný                                   90,- Eur

Susedská cena /dva a viac domov štandart v jednej lokalite                       75,- Eur

Väčší dom /cca 120m2 - 250m2 pôdorysu jednopodlažný                        120,- Eur

Nadštandartný dom alebo viac domov                                                         cena podľa dohody
Ponúkame možnosť dohodnúť si aj víkendový termín

Pre zachovanie diskrétnosti prichádzame neoznačeným automobilom...


V prípade otázok alebo požiadavky na cenovú ponuku nás prosím kontaktujte:

Kontaktujte nás