LIKVIDÁCIA PLOŠTÍC

Priniesli ste si z dovolenky nepozvaných hostí? Obsadili Vám ploštice spálňu?

Stažujú sa hostia vo Vašom zariadení, že sú doštípaní od hmyzu?

Tak ste na správnom mieste!

Váš problém jednoducho, rýchlo a diskrétne vyriešime. Pracujeme 7 dní v týždni.

Obhliadka zdarma

Pre koho sú naše služby určené?

rodinné domy
bytové domy
hotely, penzióny, ubytovne, internáty

Likvidácia ploštice posteľnej je proces nielen monitorovací, ale vyžaduje si aj špecifické ošetrenie a prostriedky, kde je profesionalita je na mieste.

Ošetrenie objektu výskytu je proces prebiehajúci použitím kvalitných profesionálnych prípravkov, minimálne však dva postreky (podľa množstva nakladených vajíčok). Pre zaujímavosť – v mnohých krajinách (napr. v Čechách, Spojených štátoch, ...) sa doporučuje 3-5 postrekov.

Zárukou dobre vykonanej práce je pokojný spánok, ktorý je garantovaný už po prvej aplikácii.


Ako zistíte, že máte ploštice?

Ploštica posteľná je hrdzavočervený bezkrídly hmyz, so splošteným telom, veľký 5 – 9 mm. Dáva o sebe vedieť pravidelne v nočných hodinách

Uštipnutie spôsobuje u väčšiny ľudí vznik spočiatku bolestivých, neskoršie svrbiacich, mierne vyvýšených pupeňov, pravidelne sa objavujúcich vo vzdialenosti 1-3 cm od seba. Silnejšie pobodanie u citlivých ľudí sprevádza horúčka a opuchy.

Cez deň sa ukrýva (je svetloplachá) vo švoch matracov, v konštrukciách postelí, kreslách a štrbinách nábytku a stien, za obrazmi, garnižami, tapetami, v elektrických zásuvkách a podobne.

Ploštice radi putujú cez vonkajšie chodby, šachty inžinierskych sietí, štrbiny okolo potrubia ústredného kúrenia. Počas celého roka je veľmi ľahké si ich so sebou priniesť z dovolenky, služobnej cesty, či z obyčajnej cesty vlakom, v batožine.

Dokážu byť v domácnosti bez povšimnutia i niekoľko týždňov, pokým si nevytvoria kolóniu.

Preto pri akomkoľvek podozrení je potrebné kontaktovať certifikovanú spoločnosť, ktorá Vás týchto neželaných návštevníkov zbaví (v prípade bytového domu/ubytovne informovať správcu alebo domového dôverníka)

Rozhodne neodporúčame pokúšať sa likvidovať ploštice vlastnými silami, za použitia voľnopredajných  prostriedkov.

Prostriedky nebývajú účinná a ploštice sa opäť vrátia.


Prenechajte prevenciu a problémy s neželanými hmyzími návštevníkmi na starosť  našej certifikovanej spoločnosti (veď nie každý z nás je vodár, elektrikár či stolár) a šetrite svoj čas a energiu.


Orientačný cenník

Podľa veľkosti bytu, počtu postelí a stupňa zamorenia..

Prvý postrek: 90 - 125 eur

Druhý postrek: 45 - 65 eur


V prípade otázok alebo požiadavky na cenovú ponuku nás prosím kontaktujte:

Kontaktujte nás